به نام خدا

 

تاریخچه هلدینگ سرمایه گذاری کارا

هلدینگ کارا در سال ۱۳۲۰ توسط مرحوم جعفر نوروزخان تاسیس شد و با اهداف گسترش صنایع در ایران و مشاوره و راه اندازی کسب و کارهای نوپا آغاز به فعالیت نمود.

در ادامه مدیریت فعالیت های هلدینگ به فرزند ایشان،مهندس مهدی نوروزخان واگذار گردید و از سال ۹۳ به عنوان نسل سوم مدیریت این هلدینگ به دکتر سینا گلپور واگذار گردید .

هلدینگ سرمایه گذاری و مشاوره کسب و کار کارا در حوزه های زیر به صورت تخصصی و با بهرمندی از دانش و تجربه مدیریتی و اجرایی به مشاوره و توسعه کسب و کار ها و  بنگاه های اقتصادی با رویکردی نوین می پردازد.

مشاوره مدیریت سازمان ها و بنگاه های اقتصادی

ما در مرکز مشاوره کسب و کار کارا رویکردی نوین در ارائه خدمات مدیریت به سازمان ها ارائه خواهیم کرد .ما به شما کمک خواهیم کرد که ایده خود را تجاری سازی کنید و کسب و کاری پایدار و سود آور داشته باشید و از تمامی ظرفیت های مرکز مشاوره جهت توسعه و بهره وری و توسعه بهرمند شوید.

خدمات بازاریابی و فروش و ورود به بازار

اگر به دنبال فروش بیشتر و توسعه سازمان خود هستید،مرکز مشاوره با بهره گیری از ابزارهای تحقیقات بازار، علم فروش و بازاریابی تخصصی به ارائه خدمات تحقیقاتی و اجرایی جهت توسعه فروش سازمان شما می پردازد.

خدمات مشاوره منابع انسانی

مرکز مشاوره کارا معتقد است که تحقق اهداف عالی هر شرکت  و سازمان در گرو انتخاب و جذب منابع انسانی و سرمایه انسانی ارزشمند بوده و ما با ایجاد یک HRM ساختار یافته به طراحی و توسعه برنامه های مدیریت منابع انسانی و در راستای تحقق اهداف استراتژیک سازمان شما شتاب خواهیم داد.

خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

معاونت مالی هلدینگ کارا تمامی دغدغه های مالی و مالیاتی شما بررسی کرده و طبق رویکردهای حقوقی و مالیاتی که پیش نیاز آغاز یک کسب و کار بوده و برای سازمان های درحال توسعه نیز مهم می باشد، به ارائه راهکار خواهد پرداخت.

خدمات فناوری اطلاعات و ایزو

بی شک با توجه به رشد روز افزون فناوری های نو و تاثیر آن ها در توسعه کسب و کار سازمان ها و فرایند های اجرایی، بیش از پیش نیاز به فناوری اطلاعات احساس می گردد و هلدینگ مشاوره کسب و کار کارا با طراحی استراتژی های فناوری اطلاعات و هم چنین اجرا و استقرار فرایندها بستر لازم را در راستای تامین نیازهای فناوری اطلاعات سازمان شما فراهم می آورد.

خدمات مشاوره حقوقی

به منظور پیشگیری از مشکلات حقوقی حین فعالیت سازمان و هم چنین پرداختن به موضوعاتی از قبیل بروز اختلاف و حل دعاوی در مراجع قضایی ، معاونت حقوقی سازمان کارا با خدمات مشاوره حقوقی و قضایی دغدغه های شما را در این موارد رفع می نماید.

 

 

 

 

آغاز به کار پلتفرم فروش اقساطی کالابیسیم

در سال ۱۳۹۷ در راستای افزایش فروش و سود آوری فروشندگان و فعالان اقتصادی و افزایش قدرت خرید در بستر خرید اعتباری آنلاین، پلتفرم فروش اقساطی کالابیسیم به عنوان یکی از پروژه های هلدینگ سرمایه گذاری کارا،شروع به فعالیت نمود.

برای اولین بار با تشکیل حلقه موثر میان سرمایه گذاران و خریداران در پلتفرم فروش اقساطی کالابیسیم ، با ایجاد اعتبارات و تسهیلات لازم امکان خرید اعتباری آنلاین را برای شهروندان گرامی فراهم نموده است.

بهره برداری از این پلتفرم قدمی بزرگ در راستای افزایش فروش و سودآوری فعالان اقتصادی بوده و با افزایش قدرت خرید ، باعث توسعه فروش می گردد.

همکاری تجاری با بانک سپه

تامین اعتبارات کافی جهت تسهیل ارائه خدمات یکی از استراتژی های مهم هلدینگ کارا بوده و در راستای تامین اعتبار مورد نیاز جهت خرید اقساطی کالا از پلتفرم فروش اقساطی کالابیسیم، قرارداد ارزشمندی میان بانک سپه و هلدینگ سرمایه گذاری کارا منعقد گردید.