درباره کالابیسیم:

با توجه به تغییرات ایجادشده در سبک زندگی امروزهٔ مردم و شهروندان و تمایل افراد به صرف وقت به امور موردعلاقه خود به‌جای تلف کردن آن در ترافیک برای خرید کالا یا خدمات؛ کسب‌وکارهای اینترنتی که از طریق آن شهروندان می‌توانند بدون اتلاف وقت نیازمندی‌های خود را تأمین نمایند از رونق بسیار بالایی برخوردار شده است.

بر همین اساس کالابیسیم به‌عنوان یک بستر امن و جذاب برای تأمین اغلب نیازمندی‌های یک خانوار ایرانی با بهره‌گیری از مدیریت زمان؛ مدیریت منابع مالی و اطمینان از اصالت کالا و خدمات و با در خدمت گرفتن ابزارهای کم‌نظیر اعتباری تأمین‌شده از سوی بانک‌های طرف قرارداد شکل‌گرفته است؛ بطوریکه امکان پرداخت به‌صورت اقساط برای کلیه کاربرانی که کیف پول آن‌ها طی سازوکارهای پیش‌بینی‌شده در بانک سپه شارژ شده است فراهم می‌باشد.

کالابیسیم در همان ابتدای راه موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت گردید که نشان از اعتبار بالای این مجموعه می‌باشد.

کالابیسیم با بهره‌گیری از تیم قدرتمند فنی و پشتیبانی خود و در جهت فراهم آوردن اسباب آرامش و راحتی شهروندان علاوه بر بستر اینترنت از طریق اپلیکیشن های تحت IOS و Android هم قابل‌استفاده و بهره‌برداری می‌باشد.

تولید و تأمین محتوای مناسب از مشخصات محصولات برای اطلاع مشتریان و فراهم آوردن امکان مقایسه بین محصولات و همچنین تنوع زیاد در ارائه برندها و کالا در جهت امکان انتخاب بهتر و متناسب‌تر با نیازهای مشتریان از دیگر خدماتی هست که کالابیسیم ارائه آن را وظیفه خود می‌داند.