سوالات متدوال خریداران

۱ – برای خرید کالای قسطی به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ: در بخش قسطی بخر در قسمت مشاهده فروشگاه ها تمامی پذیرندگان کالابیسیم به همراه آدرس و تلفن قابل مشاهده می باشد.پس از مراجعه به فروشگاه فرآیند خرید کالا توسط فروشنده برای خریداران گرامی توضیح داده خواهد شد.

۲ – آیا نیاز هست که به صورت حضوری به کالابیسیم مراجعه نمایم؟

خیر.جهت انتخاب فروشگاه ها می توانید از بخش قسطی بخر تمامی فروشگاه های و پذیرندگان کالابیسیم را به همراه آدرس و تلفن مشاهده نموده و جهت خرید کالا مراجعه نمایید و تمامی فرایندهای خرید اقساطی کالا به صورت آنلاین بوده و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

۳ – تا سقف چه مبلغی می توانم وام خرید کالا دریافت نمایم؟

با توجه به مبلغ کالای خریداری شده ، تا سقف شش میلیون تومان با ارائه سفته و مدارک احراز هویت شغلی و مسکونی می توانید وام خرید کالا از مسیر سرمایه گذاران خصوصی پلتفرم فروش اقساطی کالابیسیم دریافت نمایید.

در صورت ارائه کسر از حقوق شرکت دولتی و یا ضامنی که دارای کسر از حقوق دولتی باشد می توانید مبلغ ده یا بیست میلیون تومان ، و در صورت ارائه دو کسر از حقوق دولتی می توانید مبلغ سی میلیون تومان از طریق بهین کارت بانک سپه وام خرید کالا دریافت نمایید.

۴ – در صورت تقاضای وام تا شش میلیون تومان از مسیر سرمایه گذاران خصوصی  چه مراحلی را باید طی کنم؟

پس از مراجعه به فروشگاه و پرداخت ۵ درصد از مبلغ کالا به عنوان بیعانه، از قسمت ورود خریدار و بخش خرید اقساطی با وام سرمایه گذار خصوصی، روی دکمه درخواست وام تا سقف شش میلیون تومان کلیک کرده و مراحل درخواست وام را طی کنید.پس از ۷۲ ساعت تا یک هفته کیف پول خریدار شارژ شده و نام کابری و رمز عبور به خریدار تحویل می گردد و می تواند از قسمت ورود خریدار و بخش خرید اقساطی با وام سرمایه گذاری روی دکمه ورود کلیک کرده و وارد پنل کاربری خود شوند و خرید خود را نهایی کنند.

۵ – در صورت تقاضای وام ده میلیونی،بیست میلیونی و سی میلیونی از طریق بهین کارت بانک سپه چه مراحلی را باید طی کنم؟

پس از مراجعه به فروشگاه و پرداخت ۵ درصد از مبلغ کالا به عنوان بیعانه، از قسمت ورود خریدار بخش خرید اقساطی با وام بانکی روی دکمه ورود اطلاعات درخواست وام کلیک کرده و مشخصات خریدار و ضامن ها را جهت ارسال به بانک جهت بررسی و تایید وارد نمایید.

پس از تایید بانک به همراه معرفی نامه دریافتی از کالابیسیم به همراه اصل مدارک به بانک مراجعه کرده و نهایتا یک هفته بعد بهین کارت جهت خرید کالا صادر می گردد و می توانید با مراجعه به فروشگاه خرید خود را نهایی نمایید.

۶ – برای آگاهی از شرایط اخذ وام به کدام قسمت پلتفرم مراجعه کنم؟

برای دانستن این که واجد شرایط وام هستید یا خیر می توانید از صفحه اصلی پلتفرم فروش اقساطی کالابیسیم بخش ورود خریدار شرایط اخذ وام از مسیر بانکی و مسیر سرمایه گذاری خصوصی را مطالعه فرمایید.

۷- آیا درصورت باقی ماندن مبلغ وام خرید کالا در بهین کارت می توانم خرید دیگری انجام دهم؟

بله.با انتخاب یکی از فروشگاه ها و پذیرندگان کالابیسیم می توانید مابقی اعتبار باقی مانده در بهین کارت بانک سپه و یا کیف پول اعتباری خود را جهت خرید کالای دیگر استفاده نمایید.

۸- با چک کارمندی هم می توانم به صورت قسطی کالا بخرم؟

در صفحه اصلی در بخش ورود خریدار و بعد روی قسمت خرید اقساطی با شرایط فروشنده کلیک نمایید و شرایط ویژه خود را جهت خرید اقساطی کالا اعلام نمایید و کالاهای هماهنگ با شرایط خریدار از طرف کالابیسیم اعلام خواهد شد.

۹ – – در صورت موجود نبودن کالا چه باید کرد؟

پاسخ: تمامی تعهدات مربوطه به موجود بودن کالا، تحویل و ضمانت بر عهده فروشگاه/پذیرنده بوده و کالابیسیم در رابطه با این موارد اشاره شده مسئولیتی ندارد.

 

 

 

سوالات متداول پذیرندگان/فروشندگان

۱ – چگونه می توانم پذیرنده کالابیسیم شود و به صورت اقساطی کالا بفروشم؟

شما می توانید با مراجعه به بخش درخواست همکاری مشخصات خود را برای کالابیسیم ارسال نموده تا پس از بررسی های لازم با شما تماس حاصل فرمایند.

۲- تا چه مبلغی می توانم کالای فروشگاه خود را به صورت اعتباری بفروشم؟

در صورتی که از مسیر بانکی خریدار اقدام نماید و دارای کسر حقوقی دولتی باشد می توانید بصورت وام های ده میلیون تومانی، بیست میلیون تومانی و سی میلیون تومانی کالای خود را بفروش رسانید و در صورت خرید کالا از مسیر سرمایه گذاران خصوصی می توانید از سیصد هزار تومان تا شش میلیون تومان به خریدار خود برای خرید کالا از طریق پلتفرم فروش اقساطی کالابیسیم وام دهید.

 

 

۳ – آیا با چک کارمندی هم می توانم کالاهای خود را به صورت اقساط بفروشم؟

بله،با مراجعه به بخش قسطی بفروش پلتفرم فروش اقساطی کالابیسیم می توانید تصویر کالای خود به همراه شرایط فروش اقساطی خود را به صورت اگهی درج نمایید.