توافق-با-تامین-کنندگان

پلتفرم فروش اقسطی کالابیسیم با هدف ایجاد امکان افزایش فروش به مشتریان بالقوه تامین کنندگان و فروشندگان کالا و خدمات طبق شرایط زیر با تامین کنندگان و فروشندگان متقاضی همکاری می نماید:

نحوه تعیین مبلغ کالا و خدمات از سوی تامین کنندگان / فروشندگان

مبلغ مورد توافق کالا یا خدمات که در لیست کالا یا خدمات و یا در روی سایت از سوی تامین کننده یا فروشنده اعلام می شود باید معادل ریالی معین و درصدی پایین تر از قیمت عرف بازار مصرف کننده یا خرده فروشی و یا حداکثر برابر قیمت عرضه در سطح خرده فروشی باشد.

لزوم مدیریت صحیح فرآیند تحویل کالا و خدمات

تامین کننده یا فروشنده موظف است کالا و خدمات (به همراه صورتحساب استاندارد اعلام شده از سوی شرکت و در قالب بسته بندی مورد تایید شرکت)، لوازم جانبی و متعلقات آن و نیز دفترچه راهنمای استفاده از آن را به تعداد کافی و به طور صحیح و کامل و بر اساس مشخصات فنی سفارش شده بنحوی که قابل استفاده باشد تامین و با بسته بندی مورد نظر شرکت و مشتری به نشانی که وی مشخص نموده تحویل دهد.

لزوم تامین ضمانت نامه کالا و خدمات

چنان چه کالا یا خدمات فروخته شده دارای کارت گارانتی معتبری باشد، تامین کننده یا فروشنده ملزم به ارائه گارانتی مطابق دفترچه یا برچسب ضمانت نامه است. ضمانت نامه باید دارای تاریخ خرید یا مدت اعتبار و مشخصات و سریال کالا باشد.

لزوم گذراندن آموزش های کار با پلتفرم کالابیسیم

فروشنده موظف است که حداقل یک نیروی اختصاصی برای پنل های فروش نقدی و یا اقساطی که با شرکت و مشتری در ارتباط است برای موضوع توافق به کار گیرد و حداکثر ظرف یک هفته به شرکت معرفی نماید تا آموزش های لازم را فراگیرد.

تامین کننده یا فروشنده و یا نیروی معرفی شده از سوی وی، موظف است در دوره های آموزشی مرتبط که توسط شرکت برگزار می شود حاضر شود.

لزوم حفظ اطلاعات مشتریان

تامین کننده یا فروشنده در قبال دسترسی به اطلاعات شخصی مشتریان، حافظ اسرار و اطلاعات شخصی و نیز مسئول رعایت حریم خصوصی آنان بوده و تنها در جهت موضوع توافق نامه باید از این اطلاعات استفاده نماید.

لزوم رعایت ضوابط هلدینگ سرمایه گذاری و مشاوره کسب و کار کارا

تامین کننده یا فروشنده مکلف به رعایت ضوابطی است که شرکت در سایت کالابیسیم برای تامین کننده یا فروشنده و مشتری اعلام می کند.